תפריט
  נושאים פעילים נושאים פעילים  עזרה עזרה    הרשמה הרשמה  התחברות התחברות
תחרויות סקייל
 הפורום הישראלי לטיסני ומסוקי סקייל : תחרויות סקייל
נושא

נושא: beer o’clock !!!!!!!!!!!!!

כותב
הודעה
hifly
חבר פורום מושבע
חבר פורום מושבע
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 19 פברואר 2006
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 18 יוני 2013 בשעה 21:41 | IP רשוּם

אחרי יום ארוך שהתחיל בארבע בבוקר הגענו למלון בשמונה בערב  מזג אוויר  חמים וקצת לח.  נהג מונית שהוא גם טיסנאי בעברו נשלח מהמלון לאסוף אותנו משדה התעופה. ואחרי 20דקות אנחנו כאן.   המילה מלון קצת מטעה. אין דלפק קבלה ויש בר במקום  יושבי הבר שהם טיסנאים אנגלים  בגילאי ארבעים ומעלה  מקדמים אותנו בחיוך וישר מכניסים אותך לאוירה.
מיד הוצע לי לשתות בירה אמסטל על חשבון הבית  וחיכינו לספירוס שהוא בעל הבית והרוח החיה מאחורי הרעיון המדהים של מלון טיסנאים.  ספירוס הגיע וכבר היכיר אותי מהפיסבוק  של המלון.התישב איתנו וישר דשנו בעניני טיסנים והוביקינג.....
סיפרתי לו קצת על מועדון הסקייל ועל בכלל טיסנים בישראל....אחרי שלוש בירות הלכנו סוף סוף להתקלח ולהתכונן לארוחת הערב שמוגשת בשעה תשע....
כאן כולם יושבים ביחד ובין ביס לביס דשים בעיני ...כמובן  טיסנים.  הכי כייף שבעולם.  האוירה מזכירה בדיוק את ארוחת הערב של מועדון הסקייל בעין יהב. וכאן זה כל הזמן.  ....
הבוקר מתחיל כאן בארוחת בוקר בשעה שמונה   ותחילת הטסות שעה תשעה......
יובל בני כבר היה על הרגלים בשעה שבע...ותהה על בזבוז זמן הטסה יקר...:(

המשך יבוא  עם תמונות. 
בוקר טוב לכולם  
אמיר
Rc Hotel
קורפו
יוון   

אם יש שגיאות זה בגלל שאני כותב מהפלפון

נערך על ידי hifly - 24 יוני 2013 בשעה 15:19

http://www.flyhi.org.il
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של hifly חפש הודעות אחרות של hifly בקר בדף הבית של hifly

kiyossi
חבר פורום מושבע
חבר פורום מושבע
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 26 פברואר 2006
נשלח בתאריך: 18 יוני 2013 בשעה 23:41 | IP רשוּם

הכל נשמע באמת אח'לה חוץ מהעניין שאחרי 3 בירות הלכת להתקלח עם ספירוס והחברה...

תהנה  
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של kiyossi חפש הודעות אחרות של kiyossi

hifly
חבר פורום מושבע
חבר פורום מושבע
סמל אישי

נשלח בתאריך: 24 יוני 2013 בשעה 15:07 | IP רשוּם

מטיסים עד השעה 13:00  ואז נשמעת הקריאה    Beer o'clock  סוגרים את מתחם הטיסנים
והולכים לשתות בירה קרה כהכנה לארוחת הצהרים שמוגשת באזור השעה שתיים.

כאן  אני יושב לדון בעניני מנועים,סרוואים וכו  עם מייק וטרוור מאנגליה.  בעצם כל המטיסים או רובם מאנגליה.  המלון נותן להם פיתרון נהדר להטסה ,כיוון שבאנגליה אין הרבה ימי שמש.  החברה מגיעים לכאן  פעם עד שלוש פעמים בשנה,חלקם משאיר טיסן אחד או שתים באיחסון,חלקם מטיס את מה שהמלון מציע.  האיכסון אגב ללא תשלום.
 האוירה במלון...המילה מלון אינה מתאימה זה נראה יותר כמו מתחם צימרים ירוק מדהים,עם בריכת שחיה,ומבנה מרכזי שבו נמצא הבר,משרד,חדר אוכל,חנות,וכו  בעצם שם מעבירים את כל הזמן שלא מטיסים או בבריכה שהיא האטרקציה היחידה למי שאינו מטיס  בדרך כלל נשות הטיסנאים שמצטרפות לבעלים.

שעות ההטסה - משעה 9:00 עד אחת  שהיא שעת ה Beer o'clock  ומשעה 17:00 עד השעה 20:00.

האוירה נהדרת,ספירוס בעל המקום קיבל אותי ביום הראשון  עם בירה קרה,וישבנו וקישקשנו כל הערב על טיסנים  ו   טיסנים.  ספירוס טיסנאי ותיק  מטיס הכל. בחור לבבי .

אין דלפק קבלה ואף אחד לא רשם אותי או ביקש כרטיס אשראי מראש.... בעצם כלום.  קיבלתי בירה קרה ומפתח לחדר מס B16 וקבלת פנים  של מלכים.
החדרים נראים בדיוק כמו הצימרים בעין יהב.  בדיוק מה שצריך ולא יותר.
עם הזמן הכרתי את כל ה"חברה" כולם בגילאי 50 ומעלה...יובל היה הילד היחיד. 
הצוות במלון מכיר קורא לך בשמך,אין YES SIR או כל מיני גינוני נימוס.  אתה מכיר את כולם כבר בערב הראשון  וכולם רוצים להכיר את ה"אטרקציה" שהגיע מהמיזרח התיכון.  פוליטיקה לא מענינת אף אחד  .....והובי קינג זהו מושג שכולם מכירים  וקונים משם. גם הם מאסו בחניות היקרות באנגליה.
כמויות הבירה  אמסטל  ,ואלפה(בירה מקומית נהדרת) בבקבוקים של חצי ליטר(דיוק הכמוית שאני אוהב) נמזגות לכוסות גדלות שיצאו הרגע מהפריזר כדי להחזיק את הבירה קרה לאורך זמן במזג האויר החם והלח-  32-35 מעלות.
יושבים עד אחת בלילה לפחות והאוירה  נהדרת.

ארוחת הערב מוגשת באזור השעה 21:00  כל יום בסגנון אחר.  כולם יושבים ביחד בשולחן אחד גדול
ואוכלים בנימוס בריטי אופיני  מתובל בקטעי צחוק  על טיסנאי זה או אחר שתקע את הטיסן היום  בסבך השיחים והעצים שמסביב למסלול.  כולל אני שצללתי לשם לחלץ את ה F5 EDF שיובל תקע בצמרת אחד העצים.  וחזר בשלום לאויר 

בנו של ספירוס מכין את האירבס

ביום הראשון התרגלתי למסלול בעזרת ה WOT 4  טרינר קלקר חשמלי

ביום השני עברתי לכלי אמיתי

באויר טס טיסן עם מצלמה  והחברה מסתכלים על הנוף בעזרת המישקפים. המצלמה זזה לכל כיוון בהתאם לתנועות הראש.....  זהו ספירוס ובנו

אני

כסף כסף כסף.....לא הרבה כסף

אפשר לראות את המחירים באתר.
הכי מומלץ  FOOL BOARD  זאת אומרת לינה ושלוש ארוחות.  ממילא אין מסעדה קרובה אחרת.
47 יורו לתענוג הזה ללילה. לאדם בחדר.

בירה אלפהאו אמסטל  2.9 יורו
פחית שתיה  1 יורו
בקבוק מים קטן חצי יורו.
שותים הרבה מיים בגלל הלחות.
שתיה אינה מוגשת בארוחות יש לרכוש שתיה בניפרד.  בדרך כלל הולכים עם בקבוק הבירה  הפתוח לארוחת הערב או הצהרים.

ארוחות הבוקר מקורנפלקס  ועד ארוחת בוקר אנגלית  הכוללת נקניקיה,בייקון,ביצת עין או מקושקשת פטריות,עגבניה,צנימים,קפה ותה...

אני הלכתי על האנגלית.....כשרה למהדרין  ומחזיקה אותך טוב עד שעת ה Beer o'clock

שעה 9 הולכים למתחם הטיסנים......מתחילים לקשקש ....ועוד שמתחילים להטיס...אין לחץ....חוץ מיובל שבתשע ועשרה כבר נמצא באויר....יובל היה מטיס ללא הכרה,היה גומר את כל סוללות הליפו של ה 3 תאים ושל ה 6 תאים עד הצהרים...הם לא היו בנויים לקצב שלו.
אנחנו הזקנים יותר מדברים ממטיסים  אולי מגיעים ל3 טיסות  עד הצהרים.  ככה שהמסלול היה פנוי ליובל לבד  כל הזמן.
יובל היה עובר מטיסן אחד לשני  בודק את כולם,נותן ציונים...זה חרה,זה לא עושה 3D טוב,זה משעמם,....בסוף התחבר לשלוש טיסנים קבועים--  סוחוי 29 תוצרת SEBART האיטלקית,עם מנוע חשמלי וסוללה 6 תאים. טיסן די גדול,אקסטרה 300 קרש קטנה אבל ממזרה,ו F5 EDF  טיל קטן ומהיר.

אני כמובן  נדבקתי לאולטימייט  שמוכר לי עוד מהבית,ולא עזבתי אותו כל השבוע.  גם ככה לא היה לו ביקוש.

הימים  עוברים שם מהר.הם די דומים למפגש הסקילים כאן רק שזה מפגש שנמשך יותר משבוע

תענוג.

כמו כן אפשר להביא לשם טיסנים מהבית,רוב המסוקאים מביאים איתם את המסוק הפרטי שלהם.

התשלום לשימוש במתחם וכל מה שהוא מציע  הוא 70 יורו לשבוע למי שמביא טיסן מהבית.

לעצלנים כמונו.  עולה הטסה לשבוע שלם- 140 יורו.........תטיסו כמה שאתם רוצים,כל סוגי הטיסנים שיש שם- ספרתי  40 טיסנים מסוגים שונים,ניתן להטיס כמה סוגי טיסנים ביום  בעצם כל מה שפנוי על המדפים.

במקרה נחיתה קשה  ותיקונים קלים אתם מוזמנים לתקן לבד בעזרת הכלים והחומרים שלהם.

במקרה טוטל לוסט.  התשלום הוא 100 יורו.

מי שלא ריסק   מקבל 70 יורו חזרה.    בסופו של דבר כיוון שעושים את החשבון על החדרים וההטסה סיום התקופה  אתם מחויבים 30 יורו  על הביטוח....כמובן למי שלא ריסק.

כיוון ההכל עובד אל אמון הם לא לוקחים יורו אחד מראש.    החברה שם גם לא מתרגשים מריסוק וגם לא מתווכחים  באשמת מי הריסוק .רק עם זה מקרה ברור של כשל בציודלא תחויב ב 100 יורו. אנגלים מנומסים רבותי.  צריך ללמוד מהם.

במתחם גם נמצא מקרר מלא בבקבוקי מיים ופחיות שתיה... גם כאן  הכל אמון  לוקחים  פחית לבד ושמים כסף בקופסת ה honestly BOX שנמצאת במקרר.

בקיצור  חופשה לא שיגרתית ומענינת מאד....הרבה ניטרו וסוללות שרפנו בשבוע בשבוע אחד של הטסות.
רכשנו כמה חברים חדשים
ליטשתי את האנגלית שלי ואת נימוסי השולחן  הבריטים  שלי
ליובל ויתרו כשאכל עם מזלג ביד ימין וסכין בשמאל.
צברתי הרבה שעות מסלול דשא  קצר.  
ועוד ועוד.....

בקיצור מומלץ להגיע לפחות פעם אחת.

יובל עם ה F5

אנטוניס העובד של ספירוס ואחראי על מתחם הטיסנים מכין את הטיסן עם המצלמה.  אנטוניס  בחור נחמד,  גם כישרוני מאד בבניה,תיקונים והטסת כל דבר שזז.

אני והאולטימייט

לסיום  הודעה קצרה

כיוון שאני טס לאפריקה ביום ראשון 30.6  לתקופה בלתי מוגבלת.  מוטי ארנון יהיה אחראי את עניני המסלול ו ומפגשים  בעין יהב.........

שבוע טוב לכולם

אמיר

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של hifly חפש הודעות אחרות של hifly בקר בדף הבית של hifly

אבי סירוטה
חבר פורום מושבע
חבר פורום מושבע
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 04 יוני 2007
נשלח בתאריך: 25 יוני 2013 בשעה 03:25 | IP רשוּם

סקירה מרתקת ושמח שנהנית. נותן חומר למחשבה לקיום מפגש מועדון אצל החברים החדשים שלך.
כמה זוגות סנדלים אתה לוקח איתך לאפריקה ? 

zeev
חבר פורום מתמיד
חבר פורום מתמיד
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 23 פברואר 2006
נשלח בתאריך: 25 יוני 2013 בשעה 08:03 | IP רשוּם

אחלה מקום
לאן לאפריקה
תן פרטים

hifly
חבר פורום מושבע
חבר פורום מושבע
סמל אישי

נשלח בתאריך: 25 יוני 2013 בשעה 10:12 | IP רשוּם

אפריקה  -  גאנה--- GHANA  מקום טוב ,אולי הכי טוב באפריקה השחורה.  תושבים נחמדים ומקבלי פנים  ארץ בטוחה אפשר להסתובב לבד.  מזג אויר משווני  אזור ה30 מעלות ולח קטסטרופה.

שבוע הבא  אשים כמה תמונות משם כשאגיע.  בינתים אני מחפש שם בין הזרים חברה שמטיסים..מקווה למצוא.

אבי  לוקח זוג סנדלים אחד.  לצערי בעבודה אצטרך ללבוש נעלים ובגדים נורמלים.  כדי שאראה יותר טוב מהנהג שלי.

נערך על ידי hifly - 25 יוני 2013 בשעה 10:18

hifly
חבר פורום מושבע
חבר פורום מושבע
סמל אישי

נשלח בתאריך: 25 יוני 2013 בשעה 10:28 | IP רשוּם

וסירטון ממש חדש  חלק מהאנשים בסירטון היו עוד שבוע שעבר שם.

זו האוירה במקום.

תקשיבו טוב למילים בשיר  !!!!

http://vimeo.com/68935552#at=0

נערך על ידי hifly - 25 יוני 2013 בשעה 10:29

hifly
חבר פורום מושבע
חבר פורום מושבע
סמל אישי

נשלח בתאריך: 08 אוקטובר 2018 בשעה 02:01 | IP רשוּם

טוב אז עשיתי שם סיבוב שני ...תענוג...

https://vimeo.com/68935552

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

משתמשים שצופים בשרשור זה - ו- 1אורח(ים)

גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 1.25